non
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

non

-
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

 

 üdvözlet

Go down 
SzerzőÜzenet
Nicole Smith
World of J.K ROWLING
Nicole Smith


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Jan. 12.
Tartózkodási hely : Roxfort
Job/hobbies : Griffendél tanuló
Humor : zseniális

üdvözlet Empty
TémanyitásTárgy: üdvözlet   üdvözlet EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 11:39 pm

_______________________________
Honnan kezdünk?


Kicsit újítunk a szokásokon. Eljátsszuk a 11. évadot. Hogy miért ? Mert a 11. évad csak képregény formában létezik, ami természetesen nálunk nem látta meg eddig a napvilágot. Ezért gondoltam így egyszerűbb lesz, nem kell követni adott eseményeket. Egyszóval DC karaktereket is várok. Természetesen Flash, Auqaman stb, akik szerepeltek a sorozatba alapok, és a sorozatbeli avatarral várom őket. Illetve Batman világából is várjuk a karaktereket, hisz már ők is szerepelnek benne. Bővebb információkat találtok erről: > itt <
_______________________________
Kiket keresünk?


Egyenlőre mindenkit! Siessetek, amíg szabad a kedvencetek.
Teljes lista > itt< található.
A sürgős EGYENLŐRE CSAK JÓ KARAKTEREKET KERESÜNK! Túlerőbe lettek a gonoszok, ha lesz elég jó karakter is, újra lehet rosszal jönni.
_______________________________
Admin


_______________________________
Hírek


2013.12.03.
Sztorimba hibát vettem észre, és ezt szeretném ezennel kijavítani. Eddig nem volt szerencsém olvasni a Smallville képregényeket (angol tudás híján), de most sikerült elkezdenem. Mikor utána néztem, félreértettem. A képregény úgy folytatódik a 11. évaddal, ahonnan Lois és Clark esküvője megszakadt, és Clark elsőnek felvette a superman ruhát ( nem a kis betekintéstől 8-9 évvel későbbtől ). Szóval elnézést kérek. Smallville karakterek így legyenek akkor megírva. Köszönöm.
2013.11.30.
A szabályzatot olyan téren módosítottam, hogy a karakterlap elkészítéséhez 1 hét áll rendelkezésetekre. Kicsit muszáj vagyok szigorítani. Hogy miért? Nem szeretnék össze vissza regisztrálásokat, ha 1 hét alatt nem tudtok összedobni egy karakterlapot, akkor játszani se tudom mennyire fogtok sűrűbben tudni. Ha egy héten belül nincs meg, törlöm a regisztrációt. Természetesen akiknek már bent van a karakterlapja előkészületben, mostantól számolom az 1 hetet. Megértéseteket köszönöm!
2013.11.26.
Lassan, de biztosan beindulunk! Még mindig keresek cannon karaktereket, szinte mindenki szabad, úgy hogy csapjatok le amíg lehet! Az oldalt megnyitottam, már üzemel. Még egy két dolog biztos bővülni fog, de az már nem fogja megakadályozni a játék kezdését. Illetve fórum szerkesztői segítség mindig rám férne Very HappyCSS. .




_______________________________
Duma







_______________________________
Partnerünk


üdvözlet Ban02_zps523912c9

üdvözlet Allcomics_logo
Vissza az elejére Go down
 
üdvözlet
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
non :: üdv-
Ugrás: